Twoje źródło informacji o grach paragrafowych !

Kolekcja

W tym miejscu znajdziecie listę gier, które są w posiadaniu redakcji. Nie martwcie się, że nie ma recenzji jednej z waszych ulubionych gier książkowych. Najprawdopodobniej znajduje się ona w naszej kolekcji i czeka cierpliwie na przejście, analizę i gruntowną recenzję. Jednak dla pewności przejrzyjcie listę zgromadzonych przez nas gier, i jeżeli uważacie, że czegoś brakuje, dajcie nam znać. Postaramy się szybko uzupełnić luki w naszych zbiorach. Cały czas powiększamy swoją bibliotekę. Książki o których wiemy, ale nie mamy ich jeszcze w kolekcji, zaznaczone są kolorem czerwonym.

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2016

Wydane w Polsce:

  1. 1812: Serce Zimy – Magdalena Reputakowska, Maciej Reputakowski
  2. Afrykański Świt – Beniamin Muszyński
  3. Czarny Legion – Rafał Nowocień
  4. Dreszcz – Jacek Ciesielski
  5. D&D tom 1: Przerażający Loch – Rose Estes
  6. D&D tom 2: Lustrzana Góra – Rose Estes
  7. D&D tom 3: Pieść Czarnego Druida – Josepha Sherman
  8. Goblin – Jacek Ciesielski
  9. Gwiezdne Wojny – Wojny Klonów: Ścieżka Jedi – West Tracey
  10. Gwiezdne Wojny – Wojny Klonów: Zaginiony Legion – West Tracey
  11. Gwiezdne Wojny – Wojny Klonów: Przygoda na Teth – West Tracey
  12. Gwiezdne Wojny – Wojny Klonów: Kryzys na Coruscant – Jonathan Green
  13. Gwiezdne Wojny – Wojny Klonów: Tajna armia Dooku – Sue Behrent
  14. I Ty Możesz Zostać Stalowym Szczurem – Harry Harrison
  15. Janek – Historia małego powstańca – Beniamin Muszyński, dr Maciej Słomczyński
  16. Kosmiczna Ruletka – Kazimierz Minko
  17. Kosmolot: Podróżnik – Steve Jackson
  18. Księga Labiryntu – Carlo Frabetti
  19. Pajęcza Sieć – Robin Waterfield & Wilfried Davies
  20. Pałac o Stu Bramach – Carlo Frabetti
  21. Pierścień – [autor nieznany]
  22. Plaga – Beniamin Muszyński
  23. Pogranicze – Jacek Komuda, Grzegorz Karykowski
  24. Pokuta – Beniamin Muszyński
  25. Prywatne Śledztwo – Beniamin Muszyński
  26. Rzeźbiarze Pierścieni – Tomasz Kołodziejczak
  27. Samotny Wilk tom 1: Ucieczka Przed Mrokiem – Joe Dever
  28. Samotny Wilk tom 2: Ogień na wodzie – Joe Dever
  29. Samotny Wilk tom 3: Jaskinie Kalte – Joe Dever
  30. Samotny Wilk tom 4: Otchłań Zagłady – Joe Dever
  31. Samotny Wilk tom 5: Cień na piasku – Joe Dever
  32. Samotny Wilk tom 6: Królestwa Grozy – Joe Dever
  33. Samotny Wilk tom 7: Zamek Śmierci – Joe Dever
  34. Samotny Wilk tom 8: Dżungla Horrorów – Joe Dever
  35. Samotny Wilk tom 9: Kocioł Strachu – Joe Dever
  36. Samotny Wilk tom 10: Lochy Torgaru – Joe Dever
  37. Szklana Twarz – Beniamin Muszyński
  38. Tajemne Oblicze Świata – Mikołaj Kołyszko
  39. Tajemne Oblicze Świata II: Piekielny Szyfr – Mikołaj Kołyszko
  40. Tło – Beniamin Muszyński
  41. Uwikłana – Beniamin Muszyński
  42. Wehikuł Czasu tom 1: W Poszukiwaniu Króla Artura – Ruth Ashby
  43. Wehikuł Czasu tom 2: Ostrze Gilotyny – Arthur Byron Cover
  44. Wehikuł Czasu tom 3: Tajemnica Atlantydy – Jim Gasperini
  45. Wehikuł Czasu tom 4: Pierścienie Saturna – Arthur Byron Cover
  46. Wehikuł Czasu tom 5: Na Tropie Miast Ze Złota – Richard Glatzer
  47. Wehikuł Czasu tom 6: Piracki Rejs – Jim Gasperini
  48. Wehikuł Czasu tom 7: W Poszukiwaniu Źródeł Nilu – Robert W. Walker
  49. Wodny Pająk – Robin Waterfield & Wilfried Davies
  50. Wojownik Autostrady tom 1: Piekło na Autostradzie – Joe Dever
  51. Wojownik Autostrady tom 2: Przejście przez Góry Masakry – Joe Dever
  52. Wojownik Autostrady tom 3: Strefa Śmierci – Joe Dever
  53. Wojownik Autostrady tom 4: Ostatni Etap – Joe Dever
  54. Wyspa Zmierzchu – Jarosław „Peregrin” Irzykowski
  55. Zagadka Rezerwatu – Artur Marciniak
  56. Zaginiony – Beniamin Muszyński

Wydane Za Granicą:

  1. Abandon All Hope: The Program – Dominic Covey
  2. Adventure Begins Here 1: The Renegade Wizard – Ashley P. Martin
  3. Adventure Begins Here 2: Dragon’s Deep – Ashley P. Martin
  4. Behind Closed Doors – Alina Reyes
  5. Can You Survive the Zombie Apocalypse – Max Brailler
  6. Choose Your Own Adventure 1: The Abnominable Snowman – R. A. Montgomery
  7. Choose Your Own Adventure 2: Journey Under The Sea – R. A. Montgomery
  8. Choose Your Own Adventure 3: Space And Beyond – R. A. Montgomery
  9. Choose Your Own Adventure 4: The Lost Jewels Of Nabooti – R. A. Montgomery
  10. Choose Your Own Adventure 5: Mystery of the Maya – R. A. Montgomery
  11. Choose Your Own Adventure 6: House of Danger – R. A. Montgomery
  12. Choose Your Own Adventure 7: Race Forever – R. A. Montgomery
  13. Choose Your Own Adventure 8: Escape – R. A. Montgomery
  14. Choose Your Own Adventure 9: Lost On The Amazon – R. A. Montgomery
  15. Choose Your Own Adventure 10: Prisoner Of The Ant People – R. A. Montgomery
  16. Choose Your Own Adventure 11: Trouble On Planet Earth – R. A. Montgomery
  17. Choose Your Own Adventure 12: War With The Evil Power Master – R. A. Montgomery
  18. Create Your Own Erotic Fantasy : Kathryn in the City – Mary Anne Mohanraj
  19. Create Your Own Erotic Fantasy : The classics professor – Michael Hemmingson
  20. Critical IF: Necklace Of Skulls – Dave Morris
  21. Critical IF: Down Amond The Dead Men- Dave Morris
  22. Critical IF: Heart Of Ice- Dave Morris
  23. Critical IF: Once Upon A Time In Arabia- Dave Morris
  24. Dangerous Worlds: Restless Heart of Evil – Marc J. Wilson
  25. Destiny Quest tom 1: The Legion Of Shadow – Michael J. Ward
  26. Destiny Quest tom 2: The Heart Of Fire – Michael J. Ward
  27. Destiny Quest tom3: The Eye of Winter’s Fury – Michael J. Ward
  28. Dwarven Vengeance – Felbrigg Napoleon Herriot
  29. Enemy of Chaos – Leila Johnston
  30. Fabled Lands 1: The War-Torn Kingdom – Dave Morris & Jamie Thomson
  31. Fabled Lands 2: Cities of Gold and Glory – Dave Morris & Jamie Thomson
  32. Fabled Lands 3: Over the Blood-Dark Sea – Dave Morris & Jamie Thomson
  33. Fabled Lands 4: The Plains of Howling Darkness – Dave Morris & Jamie Thomson
  34. Fabled Lands 5: The Court of Hidden Faces – Dave Morris & Jamie Thomson
  35. Fabled Lands 6: Lords of the Rising Sun – Dave Morris & Jamie Thomson
  36. Fighting Fantasy: The Warlock of Firetop Mountain – Steve Jackson & Ian Livingstone
  37. Fighting Fantasy: The Citadel of Chaos – Steve Jackson
  38. Fighting Fantasy: The Forest of Doom – Ian Livingstone
  39. Fighting Fantasy: Starship Traveller – Steve Jackson
  40. Fighting Fantasy: City of Thieves – Ian Livingstone
  41. Fighting Fantasy: Deathtrap Dungeon – Ian Livingstone
  42. Fighting Fantasy: Island of the Lizard King – Ian Livingstone
  43. Fighting Fantasy: Scorpion Swamp – Steve Jackson (USA)
  44. Fighting Fantasy: Caverns of the Snow Witch – Ian Livingstone
  45. Fighting Fantasy: House of Hell – Steve Jackson
  46. Fighting Fantasy: Talisman of Death – Jamie Thomson & Mark Smith
  47. Fighting Fantasy: Space Assassin – Andrew Chapman
  48. Fighting Fantasy: Freeway Fighter – Ian Livingstone
  49. Fighting Fantasy: Temple of Terror – Ian Livingstone
  50. Fighting Fantasy: The Rings of Kether – Andrew Chapman
  51. Fighting Fantasy: Seas of Blood – Andrew Chapman
  52. Fighting Fantasy: Appointment with F.E.A.R. – Steve Jackson
  53. Fighting Fantasy: Rebel Planet – Robin Waterfield
  54. Fighting Fantasy: Deamons of the Deep – Steve Jackson (USA)
  55. Fighting Fantasy: Sword of the Samurai – Mark Smith & Jamie Thomson
  56. Fighting Fantasy: Trial of Champions – Steve Jackson
  57. Fighting Fantasy: Robot Commando – Steve Jackson (USA)
  58. Fighting Fantasy: Masks of Mayhem – Robin Waterfield
  59. Fighting Fantasy: Creature of Havoc – Steve Jackson
  60. Fighting Fantasy: Beneath Nightmare Castle – Peter Darvill-Evans
  61. Fighting Fantasy: Crypt of the Sorcerer
  62. Fighting Fantasy: Star Strider – Luke Sharp
  63. Fighting Fantasy: Phantom of Fear – Robin Waterfield
  64. Fighting Fantasy: Midnight Rogue – Graeme Davis
  65. Fighting Fantasy: Chasm of Malice – Luke Sharp
  66. Fighting Fantasy: Battleblade Warrior – Marc Gascoigne
  67. Fighting Fantasy: Slaves of the Abyss – Paul Mason & Steve Williams
  68. Fighting Fantasy: Sky Lord – Martin Allen
  69. Fighting Fantasy: Stealer of Souls – Keith Martin
  70. Fighting Fantasy: Daggers of Darkness – Luke Sharp
  71. Fighting Fantasy: Armies of Death – Steve Jackson
  72. Fighting Fantasy: Portal of Evil – Peter Darvill-Evans
  73. Fighting Fantasy: Vault of the Vampire – Keith Martin
  74. Fighting Fantasy: Fangs of Fury – Luke Sharp
  75. Fighting Fantasy: Dead of Night – Jim Bambra & Stephen Hand
  76. Fighting Fantasy: Master of Chaos – Keith Martin
  77. Fighting Fantasy: Black Vein Prophecy – Paul Mason & Steven Williams
  78. Fighting Fantasy: The Keep of the Lich Lord – Dave Morris & Jamie Thomson
  79. Fighting Fantasy: Legend of the Shadow Warrior – Stephen Hand
  80. Fighting Fantasy: Spectral Stalkers – Peter Darvill-Evans
  81. Fighting Fantasy: Tower of Destruction – Keith Martin
  82. Fighting Fantasy: The Crimson Tide – Paul Mason
  83. Fighting Fantasy: Moonrunner – Stephen Hand
  84. Fighting Fantasy: Siegeof Sardath – Keith P. Phillips
  85. Fighting Fantasy: Return to Firetop Mountain – Ian Livingstone
  86. Fighting Fantasy: Island of the Undead – Keith Martin
  87. Fighting Fantasy: Night Dragon – Keith Martin
  88. Fighting Fantasy: Spellbreaker – Jonathan Green
  89. Fighting Fantasy: Legend of Zagor – Ian Livingstone
  90. Fighting Fantasy: Deathmoor – Robin Waterfield
  91. Fighting Fantasy: Knights of Doom – Jonathan Green
  92. Fighting Fantasy: Magehunter – Paul Mason
  93. Fighting Fantasy: Revenge of the Vampire – Keith Martin
  94. Fighting Fantasy: Curse of the Mummy – Steve Jackson & Ian Livingstone
  95. Fighting Fantasy: Eye of the Dragon – Ian Livingstone
  96. Fighting Fantasy: Bloodbones – Jonathan Green
  97. Fighting Fantasy: Stormslayer – Jonathan Green
  98. Fighting Fantasy: Howl of the Wherewolf – Jonathan Green
  99. Fighting Fantasy: Night of the Necromancer – Jonathan Green
  100. Fighting Fantasy: Blood of the Zombies – Ian Livingstone
  101. iHorror: Vampire Hunter – Steve Skidmore, Steve Barlow
  102. iHorror: Deamon Hunter – Steve Skidmore, Steve Barlow
  103. iHorror: Zombie Hunter – Steve Skidmore, Steve Barlow
  104. iHorror: Werewolf Hunter – Steve Skidmore, Steve Barlow
  105. Infected – James Schannep
  106. Life’s Lottery – Kim Newman
  107. Night Class – Christofer K.
  108. Quest for the Fountain of Life – Virginia A. Roper
  109. Sorcery! 1: The Shamutanti Hills – Steve Jackson
  110. Sorcery! 2: Kharé – Cityport of Traps
  111. Sorcery! 3: The Seven Serpents
  112. Sorcery! 4: The Crown of Kings
  113. The Forgotten Spell – Louisa Dent
  114. The Glade of Dreams 1: Darian – Master Magician
  115. The Glade of Dreams 2: Issel – Warrior King
  116. Thrusts of Justice – Matt Youngmark
  117. Time Machine: Secret of the Knights – Jim Gasperini
  118. Time Machine: Search for Dinosaurs – Davis Bischoff
  119. Time Machine: Sword of the Samurai – Michael Reaves
  120. Time Machine: Civil War Secret Agent – Steve Perry
  121. Time Machine: Ice Age Explorer – Douglas Dixon
  122. Time Machine: Wild West Rider – Stephen Overholser
  123. Time Machine: American Revolutionary – Arthur Byron Cover
  124. Time Machine: Mission to World War II – Susan Nanus, Marc Kornblatt
  125. Time Machine: Secret of the Royal Treasure – Carol Gaskin
  126. Time Machine: Flame of the Inquisition – Marc Kornblatt
  127. Time Machine: Scotland Yard Detective – Saymour V. Reit
  128. Time Machine: Sword of Caesar – Robin Stevenson
  129. Time Machine: Death Mask of Pancho Villa – Carol Gaskin, George Guthridge
  130. Time Machine: Bound for Australia – Nancy Bailey
  131. Time Machine: Caravan to China – Carol Gaskin
  132. Time Machine: Last of the Dinosaurs – Peter Lerangis
  133. Time Machine: World War II Codebreaker – Peter Lerangis
  134. Time Machine: World War 1 Flying Ace – Richard Mueller
  135. To Be Or Not To Be – Ryan North
  136. Trader’s Vengeance – Felbrigg Napoleon Herriot
  137. Trial of the Clone – Zach Weinersmith
  138. Wizard Outcast: Blackstaff – Josh Christofferson
  139. Zombocalypse Now – Matt Youngmark

Autorskie:

  1. Awaria – Szymon Ryżka
  2. Błękitne Nimfy – Paweł Sikorski
  3. Koniec – Dominik Matusiak
  4. Kręte Drogi – Adeptus Gedeon
  5. Lochy Labiryntu – Gerard Sucherek
  6. Marsz Hańby – Piotr Bąkowski
  7. Mgły Ithisis – Morphua Gaspar, Lomir, Dungeon Master, Zafael
  8. Przesyłka – Michał Ślużyński
  9. Sprawy Rodzinne – Adeptus Gedeon